Футбольны клубы
Те которых нет с нами...
Видео

Поиск

Главная » 2010 » Январь » 30 » Товарищеский матч. "Карпаты" крупно уступили "Брашову"
11:43
Товарищеский матч. "Карпаты" крупно уступили "Брашову"

Практично весь перший тайм «Карпати» провели на половині поля суперника, але забити бодай гол так і не змогли. Натомість, румуни скористалися своїм шансом – після розіграшу стандарту Каталін Мунтяну пробив ворота Тлумака. Відігратися «зелено-білі» могли вже в наступній атаці. Денис Кожанов вийшов на ударну позицію, але не пошкодував м’яча для партнера. На жаль, пас не вийшов, і момент був втрачений.

За переваги «Карпат» пройшов весь перший тайм, але на перерву підопічні Олега Кононова пішли за рахунку 0:1. Біда не ходить одна. На 40-ій хвилині Ігор Ощипко змушений був залишити поле через травму.

Другий тайм «Карпати» розпочали у оновленому складі. Зокрема, була повністю змінена трійка нападу. Атаки «зелено-білих» суперник грамотно відбивав, а при першій-ліпшій нагоді небезпечно огризався. Однак на 65-ій хвилині «Карпати» пропустили вдруге.

Захопившись нападом, львів’яни геть забули про оборону, і румуни скористалися з провалу – нападник «Брашова» Матею точно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Попереду у львів’ян нічого не клеїлося. Один непоганий шанс був в Гурулі, але грузин ним не скористався. За 10 хвилин до фінального свистка «Карпати» пропустили третій гол. Румуни подали кутовий і скористалися непорозумінням у захисті «зелено-білих». Автор голу – Нуно Діого.

Карпаты – Брашов 0:3
Голи: ???, Матею (65), Нуно Діого (80).
Карпати: Тлумак, Федецький, Тубіч, Мілошевіч (Тарасенко, 46), Ощипко (Петрівський, 40), Годвін (Ткачук, 46), Худоб’як, Голодюк, Кожанов (Гурулі, 46), Кополовець (Зеньов, 46), Кузнецов (Батіста, 46).

За словами спортивного директора «Карпат» Степана Юрчишина цей матч має стати добрим уроком для гравців: «Ми могли пропустити ще – румунська команда мені дуже сподобалася, хоч це стало для мене несподіванкою. На жаль, у нас геть нічого не виходило в атаці і це при тому, що більшість ігрового часу ми проводили саме на румунській половині поля. Вони здорово ловили нас на контратаках».

Категория: Новости футбола | Просмотров: 394 | Добавил: biousvv | Рейтинг: 0.0/0